KURUMSAL HEDİYE KATALOĞU

KURUMSAL HEDİYE - KURUMSAL HEDİYE SETLERİ - VIP KURUMSAL HEDİYE

Kurumsal yeni yıl hediyeleri başta olmak üzere, ürün tanıtımı, lansman ve fuar için kurumsal hediyeler, basın için hediyeler, bayilerinize hediyeler, İK projeleriniz için çalışanlarınıza doğum günü, anneler günü, babalar günü, kıdem hediyeleri gibi her türlü ihtiyacınıza yönelik kurumsal hediye seçenekleri sunuyoruz.

Gerek distribütörü olduğumuz tanınmış markalar, gerekse firmamızca tasarlanarak Türkiye’de üretilen kaliteli kurumsal hediye alternatifleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Markanızın kurumsal kimliğini yansıtabilecek, firmanıza özel tasarım VIP kurumsal hediye setleri hazırlamaktayız. Bu setler logonuzu ve hediye vereceğiniz kişinin adını taşıyan kişiselleştirilmiş hediye setleri (kişiye özel kurumsal hediye) şeklinde de hazırlanabilmektedir. Dilediğiniz takdirde bu hediye setleri, hediye paketi yapılarak, temin edeceğiniz adres listesine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Kutularınızın içerisine özel mesaj kartı, katalog ve ürün numuneleriniz yerleştirilebilir.

Hedeflediğiniz belirli bir hediye yoksa bütçeniz, hediye adedi ve hediye verme tarihi gibi bilgileri bizimle paylaşarak kurumsal hediye önerileri talep edebilirsiniz. Kurumsal hediye talepleriniz için bize 0212-281 49 90 ve info@kurumsalhediyem.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.