HAKKIMIZDA

Tempo Hediyelik ve Hobi Ürünleri Ltd.Şti. 2004 yılında modern ve yalın tasarımlardan hoşlanan iki kardeşin tutkusuyla kuruldu.

İnternet'ten perakende hediye ve ev aksesuarları satışı yaptığımız www.joyon.net web sitemiz 2005 yılından beri yayındadır.

Kurumsalhediyem.com web sitemizde firmalara yılbaşı, bayi toplantıları, basın toplantıları, İK projeleri için promosyon ve kurumsal hediye seçeneklerimizle kaliteli, farklı ve sıra dışı ürünler sunuyoruz. Standart ucuz promosyon ürünlerinin ötesinde, ürün kalitesi, tasarımı, logo baskısı ve hediye ambalajına kadar her aşamada hizmetimizi farklılaştırıyoruz. Bu nedenle yaptığımız işi “promosyon değil, kurumsal hediye” olarak nitelendiriyoruz.

Firmaların verdiği hediyelerin, firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerektiği inancındayız. Firmanızı temsilen vermiş olduğunuz hediyenin ucuz, kalitesiz olması ve üstelik bu kalitesiz ürünün üzerinde firma logonuzun bulunması imajınızı kötü yönde etkileyecektir. Verdiğiniz hediyenin kullanılmadan çöpe atılması çevre kirliliğinden öte bir sonuca gitmeyecektir. “Çöpe giden değil, işe dönüşen hediyeler” sloganını savunuyor ve kurumsal hediyelerinizin size iş getirecek hediyeler olmasını hedefliyoruz.

Distribütörü olduğumuz tanınmış markalardan oluşan koleksiyonumuzda marka imajınıza ve beklentilerinize uygun çok sayıda sıra dışı seçenek bulunmaktadır. Sitemizde kategorilere göre ürün arayabilir, üyelik yaparak ürünlerin tüm detay ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Promosyonel ürün talepleriniz için 0212-281 49 90 veya info@kurumsalhediyem.com mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.