TeknolojikHediye.jpg (59 KB)

Teknolojik Hediyeler - Elektronik Hediyeler

Teknolojik hediyeler veya bir başka deyişle elektronik hediyeler günümüzde promosyon ürünleri içerisinde en çok tercih edilen Kurumsal Hediye kategorisi.
Üstelik logo ve isim baskılı powerbank, bluetooth hoparlör vb hediyeler, hem logo, hem de hediye verdiğiniz kişinin ismini taşıyabilmesi açısından kişiye özel hediye olma avantajını sunuyor. Hediye ambalajları firma logonuzu taşıyacak biçimde hazırlanabiliyor.

Elektronik promosyon ürünleri özellikle cep telefonu bağlantılı aksesuarlar; powerbank, cep telefonu uyumlu bluetooth kulaklık, bluetooth hoparlör, telefon tutucu, selfie çubuğu, akıllı bileklik (akıllı saat) ve sanal gerçeklik gözlüğü gibi çok sayıda teknolojik hediye seçeneği ve geniş stoklar müşterilerimizi bekliyor.

İnsan Kaynakları departmanları açısından teknolojik hediyeler ideal seçim oluyor çoğunlukla. İster beyaz yaka, isterse mavi yaka olsun tüm çalışanlarının günlük yaşamında kullanabileceği hediye türü. Anneler Günü hediyesi, Babalar Günü hediyesi, Doğum Günü hediyesi, Kadınlar Günü hediyesi, Yılbaşı hediyesi, kıdem hediyesi vb vesilelerle verilebilecek geniş bir fiyat aralığında çok sayıda seçenek içeriyor.

Pazarlama departmanları açısından da elektronik promosyon ürünleri çok cazip bulunuyor. Firma bayi hediyeleri, fuar ziyaretçisi hediyeleri, iş ortaklarına hediyeler, yılbaşı hediyeleri, kuruluş yıl dönümü hediyeleri, protokol hediyeleri gibi arayışlarına beğenilen seçeneklere kolayca ulaşabiliyor. Ekonomik hediyelerden, prestij hediyelere kadar geniş bir çeşitlilik olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamızdan temin edeceğiniz teknolojik ürünler iki yıl süreyle üretici/distribütör garantilidir.

Teknolojinin olağanüstü hızına ayak uydurarak, günümüz insanının yaşamını kolaylaştıracak yepyeni ürünleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.