Kurumsal Hediye Fikirleri

Kurumsal Hediye Fikirleri

Siz müşterilerimize kurumsal hediye konusunda fikir verebilmek amacıyla başka müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz bazı hediyelerin görsellerini paylaşıyoruz. 19 yılı aşan deneyimimizle hediyelerinizi büyük bir titizlik ve özenle hazırlamaktayız.
Logonuzu taşıyan ürünlerin firmanızı en iyi ve en başarılı biçimde temsil etmesi gerektiğinin bilincindeyiz.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için hedef bütçe, verilecek hediye sayısı, hediyelerin verileceği tarih, hediyelerin verileceği grup (müşteri, bayi, firma çalışanları vb.) gibi bilgileri bizlere iletmeniz, daha hızlı ve doğru kurumsal hediye önerileri sunmamıza yardımcı olacaktır.

Hediyelerinizin üzerindeki logo baskısı, kurumsal hediye kutusu bile aldığınız hizmetin kalitesini gösteren etkenlerdir. Hediyelerinizin kalitesi konusunda endişe etmeden gönül rahatlığıyla kurumsalhediyem.com’dan sipariş verebileceksiniz. Hediyelerinizin tüm sorunlarının çözülmüş olduğunu bilecek ve göndereceğiniz kişilere hasarsız, temiz ve şık biçimde ulaşacağından emin olacaksınız. Firmamızdan satın alınan tüm ürünler teknik servis güvencesindedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak daima hedefimizdir.

Firmanıza için özel içerikli hediye talebiniz olduğu takdirde, (adetlerin yeterli olması halinde) tamamen size özel hazırlanmış kurumsal hediye çözümleri de sağlamaktayız.

Warmhaus.jpg (237 KB) Teb-Yatirim.jpg (211 KB) Polyplex.jpg (187 KB) Mutlu.jpg (300 KB) KusadasiHoparlor2.jpg (187 KB) ICBC-HediyeSeti.jpg (231 KB) Ibtech-Termoslar.jpg (203 KB) GPano-HediyeSeti.jpg (192 KB) Euler-Hermes.jpg (331 KB) Dyo.jpg (220 KB) Danfoss.jpg (256 KB) BPN-Urunler.jpg (278 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.