LOGO-KİŞİSELLEŞTİRME

Firma logosu uygulanmış Kurumsal Hediye

Çoğunlukla firma yöneticileri Satış, Pazarlama veya İK faaliyetleri ile bağlantılı olarak verdikleri hediyelerin firmalarının logosu taşımasını isterler. Ancak hediye verilen kişi her ne kadar beğense de; reklam amaçlı olduğu öne çıkan, üzerinde aşırı büyüklükte logo taşıyan bir objeyi günlük yaşamında kullanmayı tercih etmeyebilir. Bizim tavsiyemiz, logonun ürünün önüne geçmeyecek boyut ve görünürlükle sınırlı tutulmasıdır. Aşırı reklam kokan objeler kullanıcıyı caydıracağı için amacına ulaşmayacaktır.

Kişiselleştirilmiş Kurumsal Hediye

Kişiselleştirmek hediyenize katabileceğiniz en büyük değerdir. Hediyeniz maddi olarak çok değerli olmasa bile, üzerinde adı, soyadı yazılı bir hediye almak, emin olun hediyenizi o kişi için çok daha özel kılacaktır. Çünkü artık rast gele verilmiş standart bir hediye değil, kendisine özel bir hediyedir. Koleksiyonumuzdan seçeceğiniz pek çok ürünü küçük bir maliyetle kişiselleştirmek mümkündür.

Müşterilerimizin siparişleri için farklı malzeme yüzeylerine, gelişmiş işlem teknikleri yardımıyla firma logosu ve kişiselleştirme uygulamaları özenle yapılmaktadır.

BASKI TEKNİKLERİ

Lazer ile logo baskı

LAZER İLE LOGO BASKI

En çok metal yüzeyler üzerine tavsiye edilen baskı çeşididir. Bu teknikte yüzey üzerine lazer uygulanarak yüzey üzerindeki üst katman aşındırılarak logo uygulanmaktadır. Renksizdir.

Bazı plastik ve deri çeşitlerine ve thermo deri üzerine de uygulanabilmektedir.

Kalıp maliyeti gerektirmediği için az adetli baskılar ve kişiselleştirme (tek tek isim yazma) gibi işlemler için idealdir.

Serigraf baskı

SERiGRAFİ BASKI

Bu teknik düz yüzeye sahip olan plastik, ABS, metal, karton, suni deri, thermo deri gibi yüzeylere uygulanabilmektedir. Logonuz tüm renkleri ile uygulanabilir. Baskı öncesi her bir renk için ayrı film oluşturulması nedeniyle az adetli baskılar için maliyeti yüksektir.

Tampon baskı

TAMPON BASKI

Bu teknik yuvarlak yüzeye sahip olan plastik, ABS, metal gibi yüzeylere uygulanabilmektedir.Kalem gibi yuvarlak yüzeyler için uygundur.

Logonuz renkli olarak uygulanabilir. Her bir renk için ayrı baskı yapılması nedeniyle az adetli baskılar için maliyeti yüksektir. Yüksek adetler için tercih edilmelidir.

Sıcak baskı

SICAK BASKI

Bu teknikte metal klişe yapılarak gerçek deri, suni deri, thermo deri gibi yüzeyler üzerine logo uygulanmaktadır. Logonuz basılacak materyal ile aynı renk ve girinti çıkıntı şeklinde gözükecektir.

Dijital baskı

DİJİTAL BASKI

Bu teknikte logonuz tam renkli olarak ve tek baskıda uygulanmaktadır. Yüksek çözünürlüklü ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kalıp veya film maliyeti gerektirmez. Flash bellek, hoparlör ve power bank gibi ürünler için idealdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.